Oznamy

Bedmintonový denný tábor

Bedminton je veľmi obľúbený šport, ktorý v poslednej dobe zaplňuje telocvične hráčmi. Ako v každom športe aj tu existuje správna technika a pravidlá. Ich zvládnutím si deti môžu zahrať túto hru na oveľa vyššej úrovni a možno niektorí zistia že ich bedminton baví natoľko, že budú chcieť pokračovať v pravidelných bedmintonových tréningoch, ktoré plánujeme od septembra v Retro Sport otvoriť.

 

TERMÍNY TÁBORA 2022

termín dátum obsadenosť
č. 2 11.7. - 15.7. 0%
č. 3 18.7. - 22.7. 0%
č. 6 8.8. - 12.8. 0%
č. 7 15.8. - 19.8. 0%
 

 

CENNÍK TÁBORA 2022

Cena tábora
Cena tábora TennisFun , -€
Cena - jeden deň , -€
Pre získanie zvýhodnenej ceny si prosím prečítajte Podmienky cenníka bod. č. 2
Zvýhodnená cena
Súrodenci , -€
Kamoši* , -€
2 týždne a viac , -€
Člen TF/GS , -€
  *Kamoši: platí v prípade, že sa nahlásite spolu s kamarátom, ktorý u nás ešte nebol. Pri nahlásení kamarátov ktorý už TennisFun tabor absolvovali platí pre každého normálna cena tábora.

Zvýhodnenú cenú môže získať aj kombináciou jednotlivých táborov, alebo rozdelením kamoš a súrdencov na rôzne týždňe a športy.

 

Gáleriá bedmintonového tábora 2020Kapacita tábora

počet miest je limitovaný na 12 detí v skupinke v každom bedmintonovom týždni.Kto sa bude Vašim deťom venovať


Betka Peruňská  je licencovaná trénerka bedmintonu, majsterka Slovenska v bedmintone, členka Slovenskej reprezentácie v bedmintone a aktívna hráčka.
 

 

Pre koho je tento tábor určený

Na bedmintonovom tábore radi privítame deti od 9 rokov a staršie, ktoré sú úplní začiatočníci alebo mierne pokročilí.Čo sa deti naučia

Nácvik a zdokonaľovanie základných úderov, pohyb po kurte, dvojhra, štvorhra, bedmintonové hry a súťaže teoretické poznatky z bedmintonu, pravidlá hry.

Tak ako pri tenisom tábore ani tu nebudú deti hrať iba bedminton. Tábor bude spestrený množstvom pohybových a iných športových hier a športov ktoré odjakživa patrili k TennisFun táboru.
 

Kde budú tréningy prebiehať

V týždňoch, ktoré budú vyčlenené pre bedminton budú mať hráči k dispozícií bedmintonové ihriská v priestoroch Národného tenisového centra. K dispozícií budú kvalitné bedmintonové rakety zn. Wilson, košíky a ďalšie tréningové pomôcky. V prípade, že deti nemajú vlasnú raketu, radi požiciame.
 

Ako sa prihlásiť

V prípade zaujmu prosím vyplňte štandardný táborový prihlasovací formulár, do poznámky uveďte - bedminton


Prejsť na prihláškový formulár
 
wilson
grand-sport