Oznamy

Bedmintonový denný tábor

Bedminton je veľmi obľúbený šport, ktorý v poslednej dobe zaplňuje telocvične hráčmi. Ako v každom športe aj tu existuje správna technika a pravidlá. Ich zvládnutím si deti môžu zahrať túto hru na oveľa vyššej úrovni a možno niektorí zistia že ich bedminton baví natoľko, že budú chcieť pokračovať v pravidelných bedmintonových tréningoch, ktoré plánujeme od septembra v Retro Sport otvoriť.

 

TERMÍNY TÁBORA 2021

termín dátum obsadenosť
č. 1 5.7. - 9.7. absolvovaný
č. 3 19.7. - 23.7. absolvovaný
č. 5 2.8. - 6.8. absolvovaný
 
Ďakujeme, že ste tento rok prišli a tešíme sa na Vás v budúcom roku 2022! Budeme mať pre Vás pripravených ešte viac týždňov bedmintonového tábora :)
 

CENNÍK TÁBORA 2021

Cena tábora
Cena tábora TennisFun 162, -€
Cena - jeden deň 40, -€
Pre získanie zvýhodnenej ceny si prosím prečítajte Podmienky cenníka bod. č. 2
Zvýhodnená cena
Súrodenci 150, -€
Kamoši* 150, -€
2 týždne a viac 150, -€
Člen TennisFun 148, -€
  *Kamoši: platí v prípade, že sa nahlásite spolu s kamarátom, ktorý u nás ešte nebol. Pri nahlásení kamarátov ktorý už TennisFun tabor absolvovali platí pre každého normálna cena tábora.

Zvýhodnenú cenú môže získať aj kombináciou jednotlivých táborov, alebo rozdelením kamoš a súrdencov na rôzne týždňe a športy.

 

Gáleriá bedmintonového tábora 2020Kapacita tábora

počet miest je limitovaný na 10 detí v skupinke v každom bedmintonovom týždni.Kto sa bude Vašim deťom venovať


Betka Peruňská  je licencovaná trénerka bedmintonu, majsterka Slovenska v bedmintone, členka Slovenskej reprezentácie v bedmintone a aktívna hráčka.
 

 

Pre koho je tento tábor určený

Na bedmintonovom tábore radi privítame deti od 9 rokov a staršie, ktoré sú úplní začiatočníci alebo mierne pokročilí.Čo sa deti naučia

Nácvik a zdokonaľovanie základných úderov, pohyb po kurte, dvojhra, štvorhra, bedmintonové hry a súťaže teoretické poznatky z bedmintonu, pravidlá hry.

Tak ako pri tenisom tábore ani tu nebudú deti hrať iba bedminton. Tábor bude spestrený množstvom pohybových a iných športových hier a športov ktoré odjakživa patrili k TennisFun táboru.
 

Kde budú tréningy prebiehať

V týždňoch, ktoré budú vyčlenené pre bedminton budú mať hráči k dispozícií bedmintonové ihriská v priestoroch Národného tenisového centra. K dispozícií budú kvalitné bedmintonové rakety zn. Wilson, košíky a ďalšie tréningové pomôcky. V prípade, že deti nemajú vlasnú raketu, radi požiciame.
 

Ako sa prihlásiť

V prípade zaujmu prosím vyplňte štandardný táborový prihlasovací formulár, do poznámky uveďte - bedminton


Prejsť na prihláškový formulár
 
wilson
grand-sport