Oznamy

Tábor pre športovcov s intelektuálnym znevýhodnením

Tenisový kemp Špeciálnych olympiád

V roku 2017 sa TennisFun stal tenisovým partnerom hnutia Špeciálnych olympiád (Special Olympics Slovakia). Preto sme v lete 2018 okrem našej klasickej táborovej ponuky organizovali po prvý krát aj unifikovaný tenisový camp pre športovcov. Tenisový kemp Špeciálnych olympiád 2018
Tenisový kemp Špeciálnych olympiád 2019
 

 

Čo je cieľom špeciálnych kempov

Naučiť hrať tenis úplne každého bez ohľadu na fyzické alebo mentálne predispozície. K tomu dopomáha špeciálny program a kvalitne zaškolení tréneri.


kemp zároveň vytvára priestor na výmenu skúseností medzi trénermi, asistentmi... Môže byť obohacujúcí pre budúce smerovanie a prácu s intelektuálne znevýhodnenými športovcami.
 

V prípade, že ste rodičia detí s mentálnym postihnutím, organizácie, ktoré sa venujú tejto oblasti, alebo tenisoví tréneri z rôznych častí Slovenska a zaujíma Vás tento tenisový tábor, kontaktujte nás, alebo sledujte webstránku, kde budeme postupne prinášať ďalšie informácie.Ako to začalo

V júni 2017 nám bolo potešením zabezpečovať na X. hrách špeciálnych olympiád tenisový turnaj pre špeciálnych športovcov. Tento nový rozmer spolupráce bol obohatením našej práce a potvrdením, že naše dlhoročné skúsenosti s trénovaním vieme efektívne uplatňovať aj v tejto oblasti.  Takto to vyzeralo v lete v Šamoríne:
 

wilson
grand-sport