Oznamy

Tínedžeri a budúci tréneri pozor!Ak máte 15 a viac rokov môžete sa stať súčasťou prázdninového TennisFun tímu. Po výbornej skúsenosti z rokov 2019 a 2020 pokračujeme a ponúkame jedinečnú možnosť zapojiť sa do Trénerskej akadémie. Vyskúšaj si tábor z druhej strany, získaj cenné skúsenosti a pod odborným vedením sa staň asistentom trénera na dennom športovom tábore.


Prečo trénerská akadémia pre tínedžerov a budúcich trénerov?

Mylíme si, že mnohí mladí ľudia sú často ukrátení o príležitosť dostať sa do reálnej praxe, možnosť vyskúšať a rozvíjať svoje schopnosti pod vedením skusených trénerov.  Pritom mnohí mladí ľudia sú schopní a cieľavedomí. Chcú tráviť čas zmysluplne, inšpirovať sa a zbierať skúsenosti. Aj preto radi odovzdáme naše bohaté tréneské know how a nadšenie pracovať s deťmi mladým ľudom.

 

V TennisFun akadémii sa naučíš:

 

 

Pre koho je táto ponuka určená

 
 

Je to brigáda?

Táto ponuka nie je brigáda. Prístup trénerov k asistentom je edukatívny a jeho cieľom je priblížiť im prácu trénera v takom rozsahu akom sú asistenti túto úlohu schopní zvládnuť.


 

Ďalšie informácieWorkshop pre asistentov
V juni 2021 sa bude konať školenie/workshop kde získajú úchádzači základné teoretické a praktické inštrukcie, ktoré im poslúžia ako kvalitný základ pre týždennú prax na tábore.  Už teraz sa môžete hlásiť, presný termín upresníme neskôr.Prihlásiť sa na prax sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára na tábor, do poznámky uveďte asistent trénera.

TennisFun si vyhradzuje právo výberu a zváženia vhodnosti úchádzača napr. v prípade vyššieho počtu záujemcov, resp. z organizačných dôvodov, resp. z dôvodou ktoré môžu mať vplyv na kvalitu a hladký priebeh tábora.
 
wilson
grand-sport