Oznamy

Tínedžeri pozor! Ponuka pre Vás


                                                                     

TÍNEDŽERI PONUKA PRE VÁS !

Staň sa asistent trénera TennisFun tábora

Ak má vaše dieťa / tínedžer 15-17 rokov môže sa stať súčasťou prázdninového TennisFun tímu. Po prvýkrát ponúkame jedinečnú možnosť - Trénerská akadémia pre tínedžerov - vyskúšaj si tábor z druhej strany, získaj cenné skúsenosti, zabav sa a pod odborným vedením sa staň asistentom trénera na dennom športovom tábore. 

Prečo trénerská akadémia pre tínedžerov?

Mylíme si, že mnohí mladí ľudia sú často ukrátení o príležitosť dostať sa do reálnej praxe, možnosť vyskúšať a rozvíjať svoje schopnosti pod vedením skusených trénerov.  Pritom mnohí tínedžeri sú schopní a cieľavedomí ľudia. Chcú tráviť čas zmysluplne, inšpirovať sa a zbierať skúsenosti. Aj preto radi odovzdáme naše bohaté tréneské know how a nadšenie pracovať s deťmi mladým ľudom.

 

V TennisFun akadémii sa naučia:

 

 

Pre koho je táto ponuka určená

 
 

Je to brigáda?

Táto ponuka nie je brigáda. Prístup trénerov k asistentom je edukatívny a jeho cieľom je priblížiť im prácu trénera v takom rozsahu akom sú asistenti túto úlohu schopní zvládnuť. Tréneri nie sú v pozícií nadriadeného ale kouča ktorý im radí a učí ich. 

Ďalšie informácie
Prihlásiť sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára na tábor, do poznámky uveďte asistent trénera.
TennisFun si vyhradzuje právo výberu v prípade vyššieho počtu záujemcov, resp. z organizačných dôvodov, resp. z dôvodou ktoré môžu mať vplyv na kvalitu a hladký priebeh tábora.
 
wilson
grand-sport