Tenisový blog

Špeciálny kemp 2019

Tenisový kemp Špeciálnych olympiád 2019
Od 26 - 28.8.2019 sa v NTC v Bratislave konal v poradí už druhý tenisový kemp pre športovcov s intelektuálnym znevýhodnením, ktorý 28.8.2019 vyvrcholil Majstrovstvami Slovenska Špeciálnych olympiád v tenise.


24 športovcov trénovalo a pripravovalo sa na tenisový turnaj pod vedením trénerov z TennisFun. Súčasťou kempu bol aj seminár pre asistentov a trénerov, ktorí sa budú môcť venovať svojim zverencom v ich regiónoch a rozvíjať ich tenisové zručnosti.


Jana Gantnerová, športová riaditeľka Špeciálnych olympiád Slovensko
,,Našim sa v tenise darilo na Svetových letných hrách v Abú Zabí, kde sa tešili zo zlatej aj strieborných medailí, preto sme sa rozhodli vo väčšej miere podporiť práve rozvoj tohto športu,”Eva Gažová, národná riaditeľka Špeciálnych olympiád Slovensko.
,,Sme veľmi radi a povďační, že nám pri tomto podujatí pomohla tenisová škola TennisFun,”V dvojhre dosiahli najlepšie výsledy Milan Pumpa (46) zo zariadenia Sessile v Bardejove a Barbora Matejčíková (32) z Centra sociálnych služieb Turiec. V disciplíne individuálnych zručností sa najviac darilo Matejovi Považanovi (12) z Prievidze a Ele Grebečiovej (14) z Bratislavy.
 

Ďakujeme Špeciálnym olympiádam Slovenko za dôveru, je nám cťou byť Vašim partnerom.
Ďakujeme spoločnosti AmerSport - Wilson, za dlhoročnú podporu


https://www.facebook.com/SpecialOlympicsSlovakia/

 

Galéria

wilson
grand-sport