Letné denné tábory

Mohlo by Vás zaujímať

 

DENNÝ REŽIM TÁBORA

Doobeda
8:30 - 8:55 Príchod na tábor
9:05 - 9:55 Tréningový blok č.1
9:55 - 10:05 Ovocná desiata
10:05 - 10:55 Tréningový blok č.2
11:30 - 12:15 Obed
Poobede
12:30 - 14:00 Poobedné hry
14:00 - 14:30 Olovrant
14:30 - 15:55 Tréningový blok č.3
16:00 Koniec táborového dňa
16:00 - 16:30 Vyzdvihovanie detí

MAPA TÁBORA

 
 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 
AKO SA PRIHLÁSIŤ?
Stačí vyplniť kontaktný formulár na našej stránke, po jeho odoslaní Vám bude doručený potvrdzujúci mail, po jeho spracovaní Vám pošleme kompletné informácie k táboru, podmienky a pravidlá, podklady k úhrade. Samotné odoslanie prihlášky ešte nazaručuje miesto na tábore. Vaše miesto na tábore je rezervované a garantované až úhradou tábora. V prípade, že prihlasujete viac ako 3 deti je potrebné poslať 2. prihlášku, alebo ďalšie deti uviesť do textového poľa na konci formulára.
CENNÍK TÁBORA?

ŠTANDARDNÁ CENA:

Cena tábora (5 dní):
je cena od pondelka do piatku jedného kalendárneho týždňa v čase od 8:30 - 16:30
Účasť po dňoch:
Účasť na tábore po dňoch, je spoplatnená sumou 40,- € / dieťa / deň. Je to účasť v čase od 8:30 - 16:30 , táto cena platí aj pre všetky zvýhodnené kategórie. Ak začne dieťa navštevovať tábor po dňoch, a rozhodne sa ostať celý týždeň, cena tábora sa počíta ako 40 x 5 dní.

ZVÝHODNENÁ CENA:

SÚRODENCI:
Ak sa na tábor prihlásia súrodenci (jedna objednávka, jedna úhrada), cena platí pre oboch / troch / dieťa / týždeň
KAMOŠI:
Ak sa prihlásite na tábor (jedna objednávka, jedna úhrada) spolu so svojim kamarátom, ktorý u nás na tábore ešte nebol  platí zvýhodnená cena pre oboch / troch / štyroch / dieťa / týždeň
2 TÝŽDNE+:
Pri objednávke (jedna objednávka, jedna úhrada) dvoch, alebo viac týždňov, platí zvýhodnená cena  / dieťa / týždeň

ČLENSKÁ CENA:

Cena platí pre všetky deti, ktoré trénovali v TennisFun počas celej zimnej sezóny a pokračovali v tréningoch aj počas jarného bloku (máj/jún).

DOOBJEDNÁVANIE:

V prípade že sa Vaše dieťa zúčastnilo 1 týždňa tábora a máte záujem doobjednať ďalší týždeň, neuplatňuje sa cena za 2 týždne a viac.
V prípade, že sa Vaše dieťa zúčastnilo na tábore spolu s KAMOŠOM a jeden z dvojice sa rozhodne pokračovať / doobjednať ďalší týždeň (ale už sám), neuplatňuje sa zvýhodnená cena KAMOŠI.
KONÁ SA TÁBOR AJ POČAS ŠTÁTNYCH a CIRKEVNÝCH SVIATKOV?
Áno, tábor prebieha počas celého leta aj počas sviatkov. V prípade, že nemáte záujem zúčastniť sa počas sviatku na tábore, je možnosť objednať si tábor iba na 4 dni (cena tabora sa vyráta ako počet dni x cena denneho vstupu).
TREBA SA PRIHLÁSIŤ V PREDSTIHU, ALEBO SA DÁ AJ POČAS LETA?
Vzhľadom na skúsenosť z minulých rokov, doporučujeme (ak viete termín) prihlásiť sa čo najskôr. Prihlásiť sa dá aj počas leta, treba si sledovať stav obsadenosti, ktorý bude denne aktualizovaný a bude zobrazovať reálny stav.
KOĽKO DETÍ PRIPADÁ NA TRÉNERA?
Počet detí na trénera je daný vekom detí a programom / športovou aktivitou. Počet deti sa mení aj podľa charakteru cvičení a druhu aktivít, vekové zloženia turnusu a pohybovej úrovne detí. V každom týždni je prítomných 5-6 trénerov.
MÔŽE SA TÁBORA ZÚČASTNIŤ AJ DIEŤA Z INEJ KRAJINY?
Na táboroch TennisFun mávame bežne deti z rôznych krajín sveta. Tréneri sa plynule dohovoria anglicky a tak sa tieto deti nemusia citiť izolované môžu si tábor užiť naplno.
HRAJÚ DETI TENIS KAŽDÝ DEŇ a KOĽKO?
Tenis na tábore sa trénuje každý deň, buď doobeda alebo poobede. Všetky deti absolvujú plnohodnotný tenisový tréning. Najmenší Funball, stredný MINITENIS, väčšie deti celokurtový tenis, skúsenejší hráči dostávajú priestor na hru na samostatnom dvorci. Každý deň je iná tenisová téma a na záver sú pre začiatočníkov “zápočty” kde predvedú čo sa naučili, skúsenejší si zahrajú turnaj.
MOJE DIEŤA NEHRALO NIKDY TENIS, ZVLÁDNE TO?
Určite áno, bude zaradené do skupinky ktorá sa bude venovať základom tenisu.
POTREBUJE DIEŤA VLASTNÚ TENISOVÚ RAKETU?
Samozrejme ak má svoju vlastnú, može si ju nosiť. Ak ju nemá, na tábore máme k dispozícií všetky veľkosti detských rakiet v dostatočnom množstve pre všetky deti. Deti si nemusia nosiť žiadne športové vybavenie ani pomôcky.
BUDÚ SÚRODENCI (10 a 6 rokov ) SPOLU V SKUPINKE?
Prvý deň doobeda na tábore sa deti rozdelia na 3-4 skupinky podľa veku a pohybovej úrovne. Deti sa ešte delia na menšie skupinky v rámci týchto skupín. Počas tréningov má každá skupinka svojho trénera, ktorý sa im venuje. Súrodenci môžu byť napr. vedľa seba na kurte, alebo na druhej strane kurtu ale budú mať každý vlastný program. Pri mimo tréningových aktivitách sú všetky deti spolu.
NEBUDE SA MOJMU DIEŤAŤU NIEKTO POSMIEVAŤ-JE ZAČIATOČNÍK?
Na tábore netolerujeme, žiadne prejavy zosmiešňovania, urážania alebo posmievania a už vôbec nie šikanovania. Deti sú upozornené na to ako sa majú navzájom správať v zmysle fair play a tréneri sa snažia deti viesť k priateľskému a slušnému prístupu k ostatným deťom.
MÁM 13 ROČNÉHO CHLAPCA, NEBUDE SA NA TÁBORE NUDIŤ?
Pokiaľ má Vaše dieťa 13-14 rokov a má rado šport, nemusíte sa obávať. Tréneri prispôsobia úroveň a intenzitu aj pre staršie deti tak aby bol pre nich tábor výzvou prekonať samého seba. Skupinke starších detí sa venuje zvlášť tréner, ktorý pre nich vytvára program.
MOŽE DIEŤA STRÁVIŤ NA TÁBORE AJ VIAC TÝŽDŇOV?
Mávame veľa detí ktoré prídu na tábor na 2 aj 3 týždne. Kolektív sa vždy mení a skladba detí má vplyv aj na úpravy v programe, takže vždy je tábor tak trochu iný. Koncept a témy sa ale opakujú. V prípade tenisu sa za 3 týždne môže výrazne zlepšiť, alebo naučiť hrať. V prípade záujmu viac týždňov v závislosti od povahy dieťaťa môže byť prospešné dať si medzi týždňami pauzu.
ČO KEĎ DIEŤA NEVLÁDZE?
Všetky aktivity sú prispôsobené náročnosti veku a pohybových schopnostiam detí. Každé ráno sa v príhovore venujeme téme únavy, prípadných nálad, obmedzení detí aby sme ich vedeli zohľadniť. V prípade, že sa vyskytne táto téma počas dňa dieťa si môže sadnúť a oddýchnuť. Taktiež po obede môže na ihrisku relaxovať.
AKÝ PROGRAM MAJÚ DETI V PRÍPADE NEPRIAZNIVÉHO POČASIA?
V prípade dažďa alebo extrémne vysokých teplôt, deti trénujú bez zmeny programu v krytých a klimatizovaných priestoroch , nikam sa nepresúvajú a kvalita programu zostáva nezmenená. V prípade extrémnych horučav je intezita a obsah tréningov upravený v záujme bezpečnosti detí.
MOŽEM DÔVEROVAŤ INFORMÁCIÁM NA STRÁNKE?
Všetky informácie ktoré prezentujeme na stránke tennisfun.sk sú pravdivé, reálne a uskutočniteľné. Okrem informácií na stránke posielame rodičom aj doplňujúce informácie (podmienky a pravidlá tábora + inštrukcie k táboru), ktoré posielame klientom na základe prihlášky.

Oznamy

2% Ďakujeme

access_time 10.01.2018

Darujte 2% ŠK GrandSport

Aktuálne informácie

access_time 08.09.2021

Vážení rodičia, informácie ohľadne tenisových tréningov počas sezóny 2021/2022, ako aj foto z letných táborov 2021, nájdete na našom facebooku: facebook

Prihlasovanie - Školský rok 2020/2021

access_time 01.09.2020

Vážení rodičia,tréningy počas Jesenného bloku budú prebiehať individuálne po dohode s trénerom od 14.9.2020. Pripravujeme rozpis na Zimny blok, ktorý na Nevadzovej začína 12.10.2020 a v Retre 28.9.2020. Prednostne zaraďujeme hráčov, ktorí u nás hrali a majú záujem pokračovať (treba sa však prihlásiť do 11.9.2020). Nových hráčov prijímame od 15.9.2020.  

Školenie asistentov trénera 6/2020

access_time 15.06.2020

3.6.2020 sa ukutočnilo prvé školie TennisFun Academy s názvom " Asistentov trenera na sportovom/tenisovom tabore" Zúčastnili sa ho mladí športovci, so záujmom byť sučasťou našich táborov. Prešli sme si všetky oblasti ( bezpečnost, organizáciu, komunikáciu, hodnotenie, trénerske zručnosti, tenisovú a pohybovú zložku....), aby deti, ktoré prídu na tábor, vedeli nadchnúť pre šport, pre tenis.. Pretože od trénera prvého kontaktu, od trénera ktorý je pri prvých športových krôčikoch veľmi záleží, aký vzťah k športu / tenisu dieťa získa. Je dôležité, aby deti pocítili, že tenis je ľahký, aby mali chuť v nom pokračovať. A k tomu im vieme pomôcť použitím správnych metód- umením trénovať...   Viac o projekte trénerska akadémia>>  

JARNÝ BLOK - začíname trénovať !

access_time 20.04.2020

Od stredy 22.4.2020 sa otvárajú vonkajšie športoviská a my začíname opäť trénovať. Jarný tréningový blok začína v pondelok 27.4.2020 Tréningy budú prebiehať na vonkajších tenisových kurtoch na Nevädzovej. Už teraz sa môžete hlásiť a rezervovať si termíny tréningov Tešíme sa na Vás https://www.tennisfun.sk/tenisove-treningy/jar  

Prihlasovanie na tábor pokračuje

access_time 08.04.2020

Tenis je šport, ktorý patrí medzi tie bezpečnejšie vzhľadom na počet detí na kurte a vzdialenosti medzi hráčmi alebo trénerom a hráčom.

Koronavírus a tréningy

access_time 09.03.2020

Aktualizované informácie zo dňa 12.3.2020     Važení rodičia, Ústredný krízový štáb SR od zajtrajšieho dňa rozširuje opatrenia v súvislosti s koronavírusom, preto budú od 13.3.2020 (vrátane) zrušené všetky tréningy hráčov TennisFun až do odvolania. O prípadných zmenách Vás budeme informovať na facebooku a na stranke www.tennisfun.sk . Všetkým želáme aby sme to v zdravi zvládli a čoskoro sa stretli na kurtoch. Váš TennisFun správa zo dňa 9.3.2020   KORONAVIRUS a TRENINGY Vazeni rodicia, posledne dni su plne informacii o koronaviruse a opatreniach na zmiernenie jeho sirenia. Nakolko treningy prebiehaju v malych skupinkach alebo individualne zatial nepristupujeme k zruseniu treningoveho procesu a treningy budu pokracovat bez zmeny pokial prevadzkovatelia priestorov alebo prislusne organy nezmenia rezim fungovania. Zaroven Vas prosime, pokial ste boli v poslednom obdobi vycestovani v niektorej z rizikovych krajin, alebo Vase dieta sa zdravotne neciti v poriadku s ohladom na vlastne zdravie a zdravie ostatnych deti a trenerov nezucastnujte sa treningoveho procesu po dobu liecenia alebo karanteny. O dalsom postupe budeme priebezne informovat. S pozdravom, TennisFun tim

Flagfutbalový denný tábor

access_time 10.02.2020

Flagfutbal je ideálna prázdninová hra, ktorá zabaví chalanov aj dievčatá

Bedmintonový denný tábor

access_time 04.02.2020

Otvárame NOVÝ denný tábor

TennisFun tábor 2020

access_time 29.01.2020

Nová lokalita - Retro Sport & Wellness

TennisFun Workshop 2020

access_time 01.10.2019

"Úspešný tenisový tábor"

Závodní hráči na tábore

access_time 25.09.2019

Špeciálna ponuka pre závodných hráčov na TennisFun tábore

Tínedžeri a budúci tréneri pozor!

access_time 24.04.2019

Ak máš 15 a viac rokov

Velkonočné sviatky

access_time 15.04.2019

Tréningy počas Veľkonočných sviatkov

Rekreačné poukazy a denné tábory

access_time 02.02.2019

Po absolvovaní denného tábora, alebo pobytu prinesiete zamestnávateľovi faktúru za denný tábor

Hladáme trénerov na tábor

access_time 20.01.2019

HĽADÁME TRÉNERA / TRÉNERKU Úspešný denný tábor TennisFun hľadá trénerov, ktorí majú záujem uplatniť svoje skúsenosti a stať sa počas letných prázdnin súčasťou trénerského tímu TennisFun. Základné info:   Termín:                1.7. - 28.8.2019 Miesto :    Národné tenisové centrum Bratislava Pracovný čas:   Pondelok - Piatok  /   8.30 - 16.30 Náplň práce:   vedenie tréningových blokov tenisových resp. pohybových     starostlivosť o deti mimo tréningov       Základné benefity:   práca v jednom z nalepších tréningových centier na Slovensku možnosť sa veľa naučiť, inšpirovať sa a získať cenné skúsenosti motivujúce finančné ohodnotenie Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac pošli pár info na náš mail: info (at) tennisfun.sk   Kto si? Čo študuješ? Aký šport si robil, alebo robíš? Či a aké máš skúsenosti s podobnou prácou... Ako si k dispozícii počas leta? Prečo by si chcel byť súčasťou TennisFun táborového tímu? Budeme ťa kontaktovať, poprípade dohodneme osobné stretnutie kde preberieme podrobnosti. Viac o tábore nájdeš tu  

Tréningy počas sviatkov

access_time 21.12.2018

PF 2019

Jeseň - zima 2018/2019 v TennisFun

access_time 26.08.2018

Informácie o prihlasovaní na jesennú a zimnú sezónu 2018/2019

Ukončenie sezóny 2017/2018

access_time 01.07.2018

Koniec tréningovej sezóny - PRÁZDNINY ZAČÍNAJÚ

Halový TennisFun turnaj 2018

access_time 18.03.2018

17.3.2018 sme organizovali interný tenisový turnaj

Zobraziť všetky články

Tenisový blog

TennisFun tábor c.7

access_time 24.08.2020

Fotogaléria z termínu č.7/2020

TennisFun tábor c.6

access_time 15.08.2020

Fotogaléria z termínu č.6/2020

TennisFun tábor c.5

access_time 08.08.2020

Fotogaléria z termínu č.5/2020

TennisFun tábor c.4

access_time 31.07.2020

Fotogaléria z termínu č.4/2020

TennisFun tábor c.2

access_time 26.07.2020

Fotogaléria z termínu č.2/2020

TennisFun tábor c.3

access_time 26.07.2020

Fotogaléria z termínu č.3

Prvý bedmintonový tábora 2020

access_time 19.07.2020

TennisFun tábor sa tento rok rozšíril o nový šport - bedminton

Špeciálny kemp 2019

access_time 29.08.2019

Tenisový kemp Špeciálnych olympiád 2019 Od 26 - 28.8.2019 sa v NTC v Bratislave konal v poradí už druhý tenisový kemp pre športovcov s intelektuálnym znevýhodnením, ktorý 28.8.2019 vyvrcholil Majstrovstvami Slovenska Špeciálnych olympiád v tenise. 24 športovcov trénovalo a pripravovalo sa na tenisový turnaj pod vedením trénerov z TennisFun. Súčasťou kempu bol aj seminár pre asistentov a trénerov, ktorí sa budú môcť venovať svojim zverencom v ich regiónoch a rozvíjať ich tenisové zručnosti. Jana Gantnerová, športová riaditeľka Špeciálnych olympiád Slovensko ,,Našim sa v tenise darilo na Svetových letných hrách v Abú Zabí, kde sa tešili zo zlatej aj strieborných medailí, preto sme sa rozhodli vo väčšej miere podporiť práve rozvoj tohto športu,” Eva Gažová, národná riaditeľka Špeciálnych olympiád Slovensko. ,,Sme veľmi radi a povďační, že nám pri tomto podujatí pomohla tenisová škola TennisFun,” V dvojhre dosiahli najlepšie výsledy Milan Pumpa (46) zo zariadenia Sessile v Bardejove a Barbora Matejčíková (32) z Centra sociálnych služieb Turiec. V disciplíne individuálnych zručností sa najviac darilo Matejovi Považanovi (12) z Prievidze a Ele Grebečiovej (14) z Bratislavy.   Ďakujeme Špeciálnym olympiádam Slovenko za dôveru, je nám cťou byť Vašim partnerom. Ďakujeme spoločnosti AmerSport - Wilson, za dlhoročnú podporu https://www.facebook.com/SpecialOlympicsSlovakia/  

TennisFun tábor 2019 - 8 týždeň

access_time 25.08.2019

Galéria k 8 táborovému týždňu

TennisFun tábor 2019 - 7 týždeň

access_time 19.08.2019

Galéria k 7 táborovému týždňu

TennisFun tábor 2019 - 6 týždeň

access_time 10.08.2019

Galéria k 6 táborovému týždňu

TennisFun tábor 2019 - 5 týždeň

access_time 03.08.2019

Galéria k 5 táborovému týždňu

Dominik Hrbatý na TennisFun tábore 2019

access_time 28.07.2019

Piatkové popoludnie sa deťom venoval Dominik

TennisFun tábor 2019 - 4 týždeň

access_time 28.07.2019

Galéria k 4 táborovému týždňu

TennisFun tábor 2019 - 3 týždeň

access_time 21.07.2019

Galéria k 3 táborovému týždňu

TennisFun tábor 2019 - 2 týždeň

access_time 14.07.2019

Galéria k 2 táborovému týždňu

Navrhni Diplom

access_time 07.07.2019

Navrhni diplom ktorý budú dostávať deti na budúcoročnom tábore

TennisFun tábor 2019 - 1 týždeň

access_time 07.07.2019

Galéria k 1 táborovému týždňu

Zimný TennisFun turnaj 2019

access_time 19.02.2019

Našim cieľom je aby si deti vedeli zahrať tenis medzi sebou a kedže je tenis individuálny šport, raz za čas zorganizujeme tenisový turnaj aby sa spoznali deti z rôznych tréningových skupín, zmerali si sily a zistili ako sa zlepšili. 16.2.2019 sa jeden taký uskutočnil a určite obohatil tréningový proces. Všetkým zúčastneným gratulujeme za výkony, ktoré predviedli.

Reťaz je taká silná, ako je jej najslabší článok..

access_time 07.12.2018

Ako k tomu ten bekhend príde, že nedostáva toľko priestoru ako forhend.

Zobraziť všetky články
wilson
grand-sport